Jūsų vardas:
E-pašto adresas:
Telefonas:
Pranešimas:SEO Optimizacija

Mūsų įmonė - kvalifikuoti, patyrę specialistai, kurie gebėdami naudoti įvairias platformas suteikia maksimalią naudą mūsų klientams taip padėdami Jų verslui augti ir tobulėti.

Internetinė svetainė - tai Jūsų įmonės įvaizdis, tad tinklapio optimizacija tampa ypač svarbiu veiksniu. Tai paverčia svetainę saugesne ir kur kas greitesne. Visi puslapiai, kuriuos, kuria, prižiūri, tvarko SORPS atitinka tarptautinius W3C ir WCAG standartus - tai aukščiausios klasės įmanomi standartai.

Kas yra WCAG standartas?

Siekiant sudaryti žmonėms su negalia lygias teises ir galimybes naudotis priemonėmis jų socialinei ir ekonominiai integracijai, dalyvavimui visuomenės gyvenime būtina mažinti neįgaliųjų skaitmeninę atskirtį. Viena iš svarbių prielaidų neįgaliųjų skaitmeninės atskirties mažinimui yra interneto informacinės aplinkos pritaikymas žmonėms su negalia.

Taigi, WCAG yra internetinės svetainės pritaikytos naudotis žmonėms su negalia. SORPS tikslas - sukurti Jūsų svetainę prieinamą visiems ir pritaikyti prie įvairiausių klientų poreikių.

Taip pat visos mūsų sukuriamos, prižiūrimos svetainės turi paieškos sistemų reitingavimą, tad Jums nereikės samdyti papildomų darbuotojų tam, kad pastoviai atlikti svetainės optimizavimą. Jos pritaikytos visoms šiuolaikinėms operacinėms sistemoms.

Šiuolaikiniame techologijų pasaulyje verslas yra priverstas prisitaikyti prie naujųjų technologijų pokyčių, tai užtikrina įmonės žinomumą ir reputaciją. Mes užtikriname tai, kad jūsų svetainės atitiks visus teisinius reikalavimus. Taipogi, mes galime apsaugoti jūsų domeną (Domenas - tai jūsų internetinės svetainės adresas pvz: SORPS.EU) arba Jums patarti kaip tą reikėtų padaryti, jog šis unikalus vardas būtų teisiškai apsaugotas ir niekas kitas jo negalėtų pasisavinti, taip užtikrinant Jūsų vardo unikalumą.

SEO Optimizacija
It is 24/04/24 09:07 and 1o few clouds; later Clouds, tomorrow . Wind Direction: E 100o, 8 mph. Sunrise: 02:54. Sunset: 17:39. Our News