Grafikos Dizaineris

Kalbos:

  • Skaitymas, rašymas, klausymas, aiškus kalbėjimas ir labai geras anglų kalbos supratimas.
  • Kitų kalbų mokėjimas - didelis privalumas. Pageidaujamos kalbos: lietuvių, rusų, latvių, estų, lenkų, vokiečių, kinų, japonų, prancūzų, ispanų.

Profesiniai įgūdžiai:

Reikalavimai:

  • Geros žinios dirbant su Adobe Photoshop, Illustrator ir 3D modeliavimo paketais, pvz.: Maya, Blender, 3DSMax.
  • Grafikos darbo patirtis bent vienoje iš šių sričių: kuriant logo/prekinius ženklus, koncepcinį meną.

Privalumai:

  • Bendras supratimas apie svetainių dizainą.
  • Patirtis dirbant su Adobe Premier ir išmanymas kaip kurti trumpus reklaminius video.
  • ActionScript ir Adobe Flash supratimas.

Ieškome žmogaus, turinčio patirties dirbant su Adobe Illustrator ir Adobe Photoshop bei bent vienu 3D paketu. Pokalbio metu bus įvertinti Jūsų darbų pavyzdžiai. Grafikos dizaino patirtis nebūtina. Jūs būsite apmokyti ir tai bus didžioji Jūsų darbo dalis. Turite būti kūrybingas ir benrauti anglų bei lietuvių kalbomis. Kitų užsienio kalbų mokėjimas būtų didelis privalumas. Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) ir motyvacinio laiško el. paštu jobs at sorps .eu

Vidiniai mokymai bus organizuojami svetainių dizaino, grafikos failų optimizacijos, įvairių failų formatų, projektų valdymo ir efektyvių darbo metodų, kaip pasiekti norimą rezultatą, srityse. Su visais kandidatais bus susisiekta. Atrinktieji bus pakviesti pokalbiui ir galimybių įvertinimui. Sėkmės atveju Jums bus pasiūlytas trijų mėnesių bandomasis laikotarpis Vilniuje. Darbas bus vertinamas savaitėmis. Ilgalaikis kontraktas bus pasiūlytas parodžius pukius įgūdžius ir sukauptas žinias arba ryškią pažangą (jei neturite patirties).

Pokalbio metu tikimės išvysti Jūsų darbų pavyzdžius. Visa pateikta informacija bus laikoma griežtai konfidencialia.

Jei atitinkate reikalavimus ir sudomino ši pozicija, laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) bei motyvacinio laiško su informacija apie save, sukauptą patirtį (akademinę/profesinę), įgūdžius ir ko tikitės iš darbo (Jūsų prioritetai). Nurodykite, kokio tikitės atlyginimo ir visas aplinkybes, į kurias reikėtų atsižvelgti (pvz.: vaikai).

Jūsų vardas:
E-pašto adresas:
Telefonas:
Pranešimas:
Grafikos Dizaineris
It is 27/05/24 15:33 and 26o clear sky; later Clear, tomorrow . Wind Direction: S 190o, 11 mph. Sunrise: 01:54. Sunset: 18:37. Our News