Jūsų vardas:
E-pašto adresas:
Telefonas:
Pranešimas:Internetinių tinklapių konsultacija ir plėtra

SORPS yra lyderis internetinių puslapių kūrime. Mes diegiame naujausias technologijas, mūsų klientai yra užtikrinti, gaunantys aukščiausios kokybės bei naujausias paslaugas.

Žinomo prekės ženklo turėjimas yra vienas svarbių sėkmės faktorių versle. Tai pasiekti yra daugybė galimybių - viena iš jų - standartus atitinkantis, saugus ir paieškos sistemose visada matomas aukščiausiose pozicijose internetinis puslapis.

Versle kuriame dažnai paslaugos užsakomos internetu, didelės nesėkmės ištinka įmones kurios turi nekokybiškai funkcionuojančius internetinius puslapius.

Kaip savo srities žinovai siūlome Jums ateiti pas mus su savo idėjomis. Jeigu idėjų sunku rasti, ar nežinote kur rasti sprendimą , nesidrovėkite! Įsigilinę į Jūsų verslo modelį pasiūlysime tinkamiausius sprendimus, sukursime puslapio dizainą, paversime jį funkcionaliu ir matomu paieškos sitemose - visa tai padės pakilti į aukštesnį lygį Jums ir Jūsų įmonei.

Tinklapių plėtros konsultavimas:

  • Pilna puslapio apsauga - DNS klaidų identifikavimas, kodavimo bei puslapio klaidų identifikavimas.
  • Puslapio apsaugos tikrinimas
  • Puslapio lankomumo statistika - kiek unikalių lankytojų apsilanko per diena jūsų puslapyje, kodėl unikalių lankytojų mažėja.
  • Paieškos sistemų analizė ir išklotinės - kelintoje vietoje google ir kitose paieškos sistemose yra Jūsų internetinis puslapis.
  • Internetinio puslapio palaikymas, vystymas, ilgalaikė tobulinimo ir plėtros strategija.
  • Jeigu mokate už puslapyje apsilankančių asmenų srautą paieškos sistemoms - galime padėti sumažinti šią kainą padarant Jūsų puslapį kur kas patrauklesniu.
  • Ištobulinimo rekomendacijos - padėsime suvokti ką ir kaip reikia daryti, kad pasiektumėte norimą rezultatą!
Internetinių tinklapių konsultavimas ir plėtra
It is 13/08/20 07:46 and 11o scattered clouds; later Clouds, tomorrow . Wind Direction: N 000o, 1 mph. Sunrise: 02:51Z. Sunset: 17:56Z. Our News